Серед усіх приміщень у будинку ванна кімната вимагає найбільшої уваги, оскільки через постійну вологість вона може перетворитися на справжній розсадник для шкідливих мікроорганізмів.

Крім цієї неприємності, господині часто стикаються із вапняним нальотом.

Чищення лійки для душу, фото ceramicplace
Чищення лійки для душу, фото ceramicplace

Припустимо, все вже в курсі, як правильно мити ванну, змішувачі та плитку, але мало хто знає, що робити з лійкою для душу. Через те, що до неї часто не доходять руки, це може стати справжньою проблемою - вода тектиме гірше, а наліт псуватиме всю картину.

Один простий засіб, який є абсолютно у кожної господині на кухні допоможе ефективно видалити вапняний наліт. І це звичайний столовий оцет. Завдяки своїй кислотності він буквально розчинить все погане, але сама поверхня лійки не постраждає.

Популярні новини зараз
Непридатним до служби загрожує мобілізація: як оскаржити висновок ВЛК за новими правилами Гороскоп на вівторок, 3 грудня: Риби побережіть здоров'я, Стрільці – з дорогою краще не жартувати Необхідно замінити: Vodafone зробили важливе оголошення для абонентів "Сюрприз" під ялинку: з 1 січня подорожчають одразу три комунальні послуги
Показати ще

І найголовніше – як використовувати оцет. Для початку візьміть цю чудо-рідину, змочіть ганчірку і оберніть лійку. Для кращого ефекту слід зверху щільно замотати її харчовою плівкою. У такому положенні залишаємо лійку на 4-5 годин мінімум, а краще на ніч.

Душ, скріншот з відео
Душ, скріншот з відео

Після процедури просто змиваємо водою, протираємо звичайним милом та знову обробляємо водою. Весь наліт піде.

Нагадаємо, що додумається не кожен: навіщо досвідчені господині засипають у пилосос пральний порошок.

Раніше ми повідомляли, як без нервів і зусиль очистити ґрати газової плити: три найпростіші способи.

Також ми повідомляли, що збирання за копійки: хитрий лайфхак із сіллю, який дозволить відмовитися від побутової хімії.