Віддалена робота для багатьох здається мрією та однозначно покращує життя. В ній є багато переваг: немає дороги до роботи, можна подрімати вдень та робити нескінченну кількість перерв на каву.

Однак, вчені наполягають на тому, що така робота може позначитися на фізичному та ментальному здоров’ї. Вони привели до прикладу 5 важливих фактів, на які варто звернути увагу. Про це розповідає "Onlemyhealth".

Дистанцiйна робота, скрін: YouTube
Дистанцiйна робота, скрін: YouTube

Проблеми з ментальним здоров’ям

Досліди показують, що ізоляція, яка викликана віддаленою роботою, може стати причиною тривоги, депресії та зниження когнітивних функцій. Відсутність постійного спілкування та соціальної взаємодії можуть негативно позначитися на психічному здоров’ї.

Популярні новини зараз
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти Українцям перерахували субсидії: як дізнатись новий розмір виплат Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс
Показати ще

Послаблений імунітет

Проведення часу в самотності може призвести до більшої вразливості імунітету до різних хвороб. Тому часто люди, які знаходяться в соціальній взаємодії легше переносять хвороби та рідше піддаються їм, через вироблений імунітет.

Ризики для фізичного здоров’я

Ізоляція може вплинути не тільки на психічне, а і на фізичне здоров'я. Люди, які постійно знаходяться у самотності, можуть захворіти на ішемічну хворобу серця, інсульт, деменцію та Альцгеймера.

хвороба / фото: Freepik
хвороба / фото: Freepik

Позитивний вплив соціальної взаємодії

Люди, які нам подобаються позитивно впливають навіть на фізичному рівні через підвищення гормону дофаміну. Також зменшується ризик виникнення тривоги та депресії, зміцнюється імунітет.

Важливо іноді відвідувати офіс

В офісі людина будує робочі відносини та спілкується з колегами. Це позитивно впливає як на фізичне, так і на психічне здоров’я співробітників.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, краще відкладіть на сніданок: вчені назвали продукти, які провокують нічні кошмари

Раніше портал Знай інформував, не просто процедура краси: вчені довели позитивний вплив манікюру на психіку жінок

Також наш портал повідомляв, вчені попередили про згубні наслідки самотності: хто в зоні ризику