Господарі, які вирощують овочі на своїх ділянках, зазвичай знають, як його правильно зберігати до весни, але овочі, що купують, у місті не завжди обізнані про те, як зберегти запаси на тривалий термін, тим більше, в умовах перебоїв з електроенергією.

Однак правильне зберігання овочів – це мистецтво, яке допоможе зберегти їхню свіжість протягом усієї зими.

Овочі. Фото: Youtube
Овочі. Фото: Youtube

При виборі коренеплодів у магазині чи ринку, важливо вибирати середні за розміром екземпляри без ушкоджень, сухі і міцні. Цибуля – це лише один із овочів, який можна зберегти на довгий термін. Інші коренеплоди, такі як морква, буряк та картопля, вимагають особливої ​​уваги при зберіганні.

Популярні новини зараз
Ухилянтами можуть стати тисячі чоловіків: кого ТЦК подасть у розшук Гороскоп на сьогодні 3 квітня: чому четвер стане справжнім випробуванням Вже співпало 2 з 6: погодні знаки, які передбачають швидку перемогу України Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл"
Показати ще

Для збереження свіжості овочів рекомендується підтримувати температуру не вище +2°C, забезпечувати постійний свіжий навколишній простір та уникати підвищеної вологості.

Коренеплоди краще зберігати у дерев'яних або картонних ящиках, уникаючи поліетиленових упаковок. На захищеному від світла балконі, їх можна накрити темною тканиною для запобігання влученню світла. Екологічні кошики або сітки овочеві також є хорошим вибором для зберігання.

Овочі. Фото: Youtube
Овочі. Фото: Youtube

Моркву та буряки найкраще зберігати в ящиках або сітках у прохолодному та сухому місці, а картопля – у прохолодному та темному, щоб запобігти його проростанню.

Для заморожування цибулі та інших овочів їх можна помістити в морозильну камеру, де вони зберігатимуться до 6 місяців. А для зберігання в холодильнику кожну цибулину рекомендується загорнути в окремий папір.

Важливо, ніколи не зберігайте цибулю разом із морквою, буряком чи картоплею, щоб уникнути прискореного погіршення овочів.