При нестачі певних вітамінів людина може впадати в депресію, ставати дратівливою, нервовою.

Зазначають, що за чітку роботу нервової системи відповідає цілий ряд вітамінів та мікроелементів, їх недолік може призвести до стресу, станів близьких до депресії, нервозності.

Волоські горіхи, фото meta
Волоські горіхи, фото meta

При дефіцит магнію знижується концентрація уваги, виникає дратівливість. Продукти, що містять магній, це горіхи та насіння, бобові - квасоля, сочевиця, арахіс; молоко, йогурт, зелень, чорний шоколад та мінеральна вода.

Брак вітамінів групи В позначається на настрої. Найбільше цих вітамінів у дріжджах, бобових, нирках, печінці, хлібі грубого помолу, яєчному жовтку, яловичині, а також баранині.

Популярні новини зараз
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ "Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Калій у великій кількості міститься у бананах та картоплі. Про дефіцит цього вітаміну підкажуть тривожність та перепади настрою.

Продукти, що містять Омега-3 жирні кислоти. Фото: Youtube
Продукти, що містять Омега-3 жирні кислоти. Фото: Youtube

Ризик появи депресії здатні запобігти жирним кислотам омега-3. Найшвидший і найдоступніший спосіб отримання цього елемента – риб'ячий жир. Зокрема, Омега-3 відповідає за покращення роботи мозку та нервової системи. Також, вживаючи жирні кислоти, можна підвищити концентрацію уваги, покращити пам'ять і швидкість мислення, знизити рівень стресу, депресії та зробити сон якіснішим.

Нагадаємо, що в чай ​​рекомендують додавати сіль та лимон: дослідження "ледве не почало війну".

Раніше ми повідомляли, навіщо потрібно починати день саме з яблук і коли їх є для найкращого ефекту, дивовижне дослідження.