Вчені у Швеції провели дослідження, де виявили зв'язок між депресивними станами та прокрастинацією, це не лише ліньки та безвідповідальність.

Як з'ясували дослідження, прокрастинація поширена серед студентів та, за гіпотезою, призводить до несприятливих наслідків для здоров'я.

Прокрастинація. Фото:Youtube
Прокрастинація. Фото:Youtube

Вчені провели дослідження на 3525 студентах і з'ясували, що більш високий рівень прокрастинації може свідчити про депресію, тривогу та високий рівень стресу.

Крім того, прокрастинація може викликати біль, що призводить до інвалідності, нездоровий спосіб життя (погана якість сну, відсутність фізичної активності, вживання тютюну), вживання каннабісу, вживання алкоголю та пропуск сніданку, психосоціальні фактори здоров'я (самотність та економічні труднощі) та загальний стан здоров'я.

Популярні новини зараз
Якою буде максимальна пенсія у 2025 році: чи очікувати українцям на підвищення виплат Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу
Показати ще

Геймер. Фото: Youtube
Геймер. Фото: Youtube

Таким чином, вчені визначилися з наступним колом досліджень, які мають підтвердити вплив вищезгаданих факторів на рівень прокрастинації та методи виправлення ситуації.

Раніше прокрастинацію часто порівнювали з лінощами, але ліньки це просто рішення людини не робити, а прокрастинація, це неможливість себе зібрати в купу, щоб зробити.

Нагадаємо, що для здорового сну або шлунка: 7 корисних властивостей м'ятного чаю, про які ви не здогадувалися.

Раніше ми повідомляли, що лягли в ліжко і поклали телефон під подушку – готуйтеся: чому не можна спати поряд з iPhone та Android.