М’ятний чай не тільки смачний, але і корисний. Окрім заспокійливого ефекту, він має ще багато цілющих властивостей.

У виданні Woman Life розповіли про основні властивості, які доводять користь цього напою.

М'ятний чай, фото doctorpiter
М'ятний чай, фото doctorpiter

Покращує сон

Згідно з деякими дослідженнями, вживання м’ятного чаю перед сном може покращити його якість. М’ята діє як седативний засіб, і достатньо випити лише склянку напою перед сном, щоб спати, як немовля.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Покращує роботу шлунку

М’ятний чай чудовий засіб від розладів шлунку: здуття, розлад, гази. У цьому випадку м’ята може відігравати роль міорелаксанта. Ці сполуки нормалізують роботу травної системи.

М'ята, скріншот: YouTube
М'ята, скріншот: YouTube

Може очистити пазухи

М'ята показала себе як чудовий антибактеріальний засіб. Ментол, який міститься у рослині, може поліпшити потік повітря у порожнині носа. Якщо людина хоче позбутися закупорки пазух носа – достатньо заварити чай та подихати ароматом.

Захист зубів та свіжість дихання

У жувальній гумці, зубній пасті та рідині для полоскання рота активно використовується екстракт м’яти. Вона має антибактеріальні властивості та може боротися з мікробами у роті.

Вирощування м'яти/ фото: скріншот Youtube
Вирощування м'яти / фото: скріншот Youtube

Допомога у схудненні

Для людей, які худнуть, цей напій просто чудова альтернатива іншим, адже він не має калорій. Окрім того, він може нормалізувати метаболізм та притупляє апетит.

Покращення концентрації уваги

Пари екстракту цієї рослини здатні поліпшити пильність і пам'ять. Про це говорять дослідження, які опубліковані у "Міжнародному журналі нейробіології".

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, портал Знай інформував, любите гіркий шоколад та чорну каву? У вчених для вас погані новини, ви – психопат

Раніше на порталі Знай повідомлялося, не чай, а цілюще зілля: який напій здатний захистити від десятків захворювань

Також наш портал інформував, тепер у вас вийде какао смачніше, ніж у кав'ярні: прості правила приготування напою