Січень на дачі – час, коли хочеться укутатися теплим пледом і ховатися від холоду, але активні дачники вже готуються до майбутнього літнього сезону. Чого варто зайнятися, щоб потім сміливо дивитися на свій город із гордістю?

По-перше, насіння. Це точка відліку майбутнього врожаю. Перевірте, яке насіння залишилося від минулого сезону, виберіть найкращі та доповніть асортимент новинками з ринку. Та й не забудьте всіляко пробувати нові види для городу!

Город / фото: відкриті джерела
Город / фото: відкриті джерела

У січні настає час планування. Малюємо схеми грядок, приміряємо ідеї для квітників і думаємо де поселити майбутню розсаду. Це момент, щоб запобігти майбутній городній хаос.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Однак, окрім планування, важливо дбати про ґрунт. Взимку особливо актуальні процедури обробітку ґрунту – проморозка ґрунту, парова обробка або придбання нового ґрунту для грядок.

Город / фото: відкриті джерела
Город / фото: відкриті джерела

Це чудовий час, щоб позбутися шкідників та підготувати ґрунт для майбутнього посіву. А якщо потрібен новий ґрунт, зараз саме час його роздобути, поки немає натовпу на ринку.

Та й не забудьте про горщики для розсади! Промийте, підготуйте, щоб потім посів був легким та зручним. Таким чином, січень стає гарним часом, щоб підготуватися до важливих городніх робіт і створити умови для успішного врожаю в майбутньому.

Раніше ми писали про те, де і як найкраще встановити теплицю на дачі, щоб отримати ідеальний урожай

Крім того, Знай.ua повідомляв, в магазині більше не беріть соняшникову олію: чим вона шкідлива для кожного

Також наш портал інформував, прибирати доведеться набагато рідше: 3 важливі правила, щоб житло залишалося чистим довше