Насправді існує безліч способів зігрітися чи висушити речі, якщо ви перебуваєте на природі. Однак, що робити, якщо це потрібно зробити вдома, коли в батареях немає опалення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБагато людей, особливо "господарі оселі", знають, як випрати речі без пральної машинки, а також знають, як швидко і без проблем його висушити, якщо за вікном сира і прохолодна погода.
Про це розповіли блогери, які часто діляться цікавими побутовими лайфхаками у мережі YouTube.
По-перше, знадобиться рушник. Покладіть його в барабан після прання, закрийте дверцята, встановіть програму віджимання з високими обертами. Коли машина завершить роботу, дістаньте сухий одяг, оскільки волога вбереться в рушник. Для кращого ефекту можна використовувати два або три рушники.
Є ще один спосіб, який прискорить процес сушіння. Якщо одяг сушиться на вішалці, намагайтеся часто перевертати речі, щоб забезпечити рівномірний доступ повітря та прискорити висихання. Найкраще робити це щогодини.
Можна також вивертати одяг кожні кілька годин. Це значно прискорить її висихання. У випадках екстреної сушіння можна використовувати фен або праску.
А ось вішати білизну на радіатор – не найкраща ідея. По-перше, воно може стати брудним через пил і бруд, які можуть накопичуватися на радіаторі. По-друге, у кімнаті стане прохолодніше, адже мокрий та холодний одяг почне поглинати все тепло.
Нагадаємо, вирощуємо петунії взимку з використанням креативної теплички з пляшки.
Раніше повідомлялося, навіть не думайте викидати: як використовувати залишки мила з користю для дому.
Також, різко відключили опалення: українцям розповіли план дій, зробіть це обов'язково.