Якщо ви відчуваєте перші симптоми застуди, важливо зупинити хворобу ще до того, як вона по-справжньому почнеться. Для цього вам доведеться докласти трохи зусиль, але результатом ви будете задовлені.

При перших ознаках застуди пийте більше фруктових чаїв, адже вони буквально допомагають "вимити" з організму вірус. Журавлина, брусниця, чорниця – відмінні помічники.

Застуда. Фото: скрін youtube
Застуда. Фото: скрін youtube

Не поспішайте збивати температуру. Варто пам'ятати, що імунітет природним шляхом бореться з інфекцією. Лікарі радять нічого не робити з температурою нижче 38-38,5 градусів. Але якщо вона піднялася вище або вас сильно лихоманить, пора приймати жарознижуючі засоби.

Полощіть горло. Додайте чайну ложку солі без гірки в склянку з теплою водою, капніть пару крапель настоянки календули і полощіть цим розчином горло кілька разів в день.

Популярні новини зараз
Діятимуть оперативніше: ТЦК наділять новими повноваженнями Навіть ТЦК не чіпатиме: яких спеціалістів омине мобілізація Українських дітей можуть не пустити за кордон: оголосили нові правила На роботу з 65 років: що буде з пенсійним віком
Показати ще

Застуда, фото doctorpiter
Застуда, фото doctorpiter

Зволожуйте повітря. Один з важливих механізмів захисту організму — це слиз в носі і в горлі. Щоб він не висихав, потрібно підтримувати досить високу вологість в приміщенні. При цьому в кімнаті має бути чисто і відносно прохолодно.

Застосовуйте аромаолії. Це відмінна зброя проти вірусів, якщо застосовувати її з розумом. Купіть аромолампу і додайте у неї пару крапель чайного дерева – це потужний засіб. Дуже гарні олії ялиці, кедра, евкаліпта, вони очищають повітря, і дихається з ними легко.

застуда, фото Pxhere
застуда, фото Pxhere

І все ж, якщо ви розболілися, не переносіть хворобу на ногах. Залишіться вдома і подбайте про своє здоров’я, відлежіться, відпочиньте. Ускладнення лікувати набагато довше і складніше.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як запобігти появі прищів: кілька простих порад від дерматологів.

Також наш портал інформував, догляд за особою: додаткові засоби, від яких шкіра виглядатиме краще.

Крім того, ми писали, спреї чи краплі: лікарі пояснили, що найкраще лікує нежить