Світ стрімко розвивається і в зарах дуже важко відрізнити підробку від справжнього та якісного парфуму.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяРепліки можуть продаватися в популярних мережах, тому важливо знати кілька нюансів, які не дадуть вам потрапити на гачок недобросовісного продавця. Целофанова упаковка найчастіше видає підробку.
Оригінальні парфуми ніколи не заклеюються у целофан за допомогою клею, це завжди робиться термометодом (нагріванням), а це означає, що шов буде ідеально рівним. Зверху або знизу коробочки має бути прямокутний або круглий штамп у вигляді наклейки.
Обов'язково зверніть увагу на штрих-код. Він має співпадати зі штрих-кодом країни, де зроблено парфуми.
Вам буде корисно знати перші цифри штрих-кодів основних країн-виробників: Франція – 30-37, Італія – 80-83, Велика Британія – 50, Німеччина – 400-440, Іспанія – 84, США та Канада – 00-09.
На дні оригінального аромату завжди є тонка прозора наклейка, на якій написано щось на кшталт "Eau de Toilette, 50 ml", і там є серійний номер партії.
Залежно від бренду він може складатися з кількох цифр чи цифр та букв. Такий самий номер повинен стояти і на картонній упаковці. В оригінальних духах ці цифри завжди збігаються.
У справжній парфумерії є якийсь "каркас" в упаковці, картон чи пластик, щоб пляшечка не гриміла та не бовталася у коробці.
На цьому часто заощаджують виробники підробок. Трохи струсіть упаковку: якщо флакон бовтається, це швидше за все "фейк".
Нагадаємо, що парфум протримається 24 години: як затримати аромат довше на тілі, секретні способи.
Раніше ми повідомляли, як розпізнати фальшиві доларові купюри перед покупкою.