Зоопарк дикої природи в китайській провінції Сичуань опинився в центрі скандалу після того, як стало відомо, що там продають сечу сибірських тигрів як "лікувальний засіб".

Відвідувач, який побував у зоопарку, поділився фотографіями пляшечок із незвичайним товаром, кожна з яких коштує близько 7 доларів та містить 250 грамів рідини. За словами продавців, цей засіб допомагає при ревматизмі, розтягуваннях та м'язових болях.

Про це пише South China Morning Post.

Рекомендується змішувати сечу з білим вином і прикладати до хворих місць з скибочками імбиру. В інструкції також зазначено, що її можна вживати всередину, але з обережністю.

Спина, хребет / фото: Pixabay
Спина, хребет / фото: Pixabay

Популярні новини зараз
Мобілізація стане зручнішою: ТЦК більше не прив’язуватимуть Пів року безкоштовного житла: українцям у Европі дали час зібрати валізи "Київстар" шокував пенсіонерів новими тарифами, але дав шанс платити менше: що потрібно зробити Бронювання не буде: хто втратить відстрочку від мобілізації після 28 лютого
Показати ще

Співробітники зоопарку стверджують, що збирають сечу з тазика, до якого ходять тигри, проте не уточнюють, чи рідина проходить якусь очищення перед продажем.

Історія швидко стала вірусною у китайських соцмережах, набравши понад 35 мільйонів переглядів. Користувачі розділилися на два табори: одні зацікавилися, інші обурилися.

Деякі коментатори заявили, що пробували засіб, але не помітили ефекту. Інші висловили побоювання, що така практика може бути небезпечною:

"Я купив трохи для свого батька з цікавості, але не побачив жодного ефекту, тому він просто лежить там".

"Чи не буде сеча поширювати бактерії? Просто огидно думати про це", – написав один із користувачів.

Сеча у баночці / фото: Pixabay
Сеча у баночці / фото: Pixabay

Експерти з традиційної китайської медицини поставили під сумнів лікувальні властивості препарату. Фармацевт із провінції Хубей заявив, що сеча тигра ніколи не використовувалася в офіційній китайській медицині і не має доведеної користі.

Крім того, використання частин тіла тигрів у медицині в Китаї заборонено, оскільки ці тварини перебувають під загрозою зникнення. За їхній незаконний вилов і вбивство загрожує до 10 років в'язниці.

Незважаючи на критику, зоопарк продовжує наполягати, що має дозвіл на продаж "лікувального засобу". Поки невідомо, чи спричинить цей скандал перевірку з боку влади.

Нагадаємо, один пукаючий кит змусив Британію понервувати: його прийняли за російський безпілотник

Раніше ми писали про те, що Дантес осідлав жирафа та динозавра, щоб "підірвати" свято дочки Кацуріної

Крім того, Знай.ua повідомляв, морські крокодили навчилися імітувати утоплення, щоб заманити особливо наївних "на обід"