З моменту, коли настали холоди, українці готуються до нових атак на енергосистему країни.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУсі ми почали шукати всілякі джерела світла. Найдоступнішими і найпопулярнішими є свічки, проте їх часте використання згубно впливає на організм, та й небезпечно це.
Гірлянди на батарейках
Наразі на батарейки дефіциту немає і ціна доступна. З ними гірлянди прослужать до 2-3 днів. Освітлення дають не надто багато, проте іноді рятують ситуацію і навіть створюють романтику.
Світлодіодні ліхтарі
Зручні компактністю і тим, що максимально економно витрачають електроенергію з акумулятора або батарейки. Досить на 30-50 тисяч годин.
Світлодіодна стрічка
Така стрічка може підключатися до постійного струму або від батарей. Вона здатна добре висвітлити кімнату 15-20 кв.
Ціни на світлодіодні стрічки залежать від моделі та виробника. Найпростіші коштують від 70 грн., більш модернізовані – від 300 грн.
Гасова лампа
Їх безпечно і просто використовувати в побуті, проте знадобиться гас. Термін горіння пристрою залежить від величини. Маленькі здатні працювати без дозаправки протягом 20 годин.
LED-світильники із USB-зарядом
Працюють такі пристрої від 2 до 8 годин, залежно від моделі пристрою. Легко заряджаються від павербанку.
Домашні лампадки
Лампадки легко можна зробити самостійно: у невелику посудину або банку налити будь-яку олію і опустити в неї гніт. Його можна зробити із скрученої вати або взяти шнурівку. У кришці пробийте отвір, протягніть крізь нього гніт і закрийте посуд так, щоб частина гніту стирчала назовні. Після цього лампадка готова до використання.
Генератор
Це найефективніший, але дорогий варіант для отримання електроенергії. З його допомогою можна зарядити мобільні або павербанки, використовувати електроприлади.
Нагадаємо, що свічки та повербанки тримайте під рукою: енергетики попередили українців.
Раніше ми повідомляли, що світла не буде і без обстрілів: українців попередили про можливі графіки відключень .