Навіть досвідчені, городники кожного дня викидають на смітник дорогоцінне добриво і навіть не здогадуються про це. Мова йде про лушпиння з цибулі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЙого можна використовувати у садівництві та городництві, щоб збільшити кількість поживних речовин у ґрунті.
Таке систематичне підживлення позбавить необхідності внесення мінерального добрива на ділянку. Окрім того, лушпиння значно підвищить врожайність та навіть позбавить від шкідників на вашій ділянці.
З залишків цибулевого лушпиння для удобрення ділянки можна самостійно зробити добриво. Для цього буквально жменю лушпиння варто залити 2 літрами окропу та протомити на невеликому вогні протягом півгодини. Готовий настій не використовувати у концентрованому вигляді – може навіть нашкодити. Добриво варто розводити з водою в розрахунку 1 до 5. Таке добриво буде надзвичайно корисне, безпечне та абсолютно природнім.
Цибулеве лушпиння може бути використане як органічне добриво. Для цього, його варто розкидати на грядки восени та закласти у ґрунт, щоб максимально підготуватися до весняного сезону посіву.
У склад лушпиння входять вітаміни групи В, які роблять його надзвичайно корисним для всіх рослин. Мінеральні елементи роблять це добриво екологічно чистим та здоровим, яке може замінити хімічні добрива повністю. За допомогою регулярного внесення цибулиння на ділянку можна значно підвищити врожайність на своєму городі чи саду.
Нагадаємо, портал Знай інформував, погода дозволяє: як висадити грядку моркви під зиму, поради для українського клімату
Раніше на порталі Знай повідомлялося, коли викопувати та як зберігати жоржини на зиму: корисні поради для дачників
Також, наш портал інформував, чай, шкірка і навіть яйця: натуральні продукти, з яких можна зробити чудове добриво