Після осінньої або зимової прогулянки можна повернутися додому з промоклим взуттям. Висушити черевики можна за допомогою спеціальних пристроїв, але що робити, якщо немає світла, ні опалення? Корисним лайфгаком на випадок блекауту ділиться Styler.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВисушити взуття після прогулянки можна за допомогою електричного сушіння, але девайс стане марним, якщо не буде електроенергії. Втім, вирішити проблему можна й іншими способами.
Спосіб №1
Якщо вдома є паперові рушники або старі газети – рахуйте ви врятовані. Папір потрібно напхати всередину промоклих черевиків, він вбере вологу, що накопичилася. Як тільки помітите, що паперові рушники промокли, змініть їх на сухі. Процедуру, можливо, доведеться повторити кілька разів.
Спосіб №2
Лайфгак працює ефективніше, ніж паперові рушники, але потребує трохи більше зусиль. Так, звичайну кухонну сіль необхідно нагріти на сковороді, а потім насипати її в щільні шкарпетки і помістити в кожен мокрий черевик. Взуття досить швидко висохне, тому що сіль вбирає вологу, а тепло прискорить процес.
Спосіб №3
Виручити може силікагель, який кожен міг бачити в коробці з новим взуттям. Пакетики слід покласти всередину взуття та залишити на кілька годин. Після використання пакетики можна підсушити і потім застосувати повторно.
Раніше портал Знай повідомляв, як правильно сушити одяг у холодну пору року: завдяки цим лайфгакам все швидко висохне.
Також наш портал інформував, лайфгаки на випадок блекауту: як попрасувати речі, якщо немає світла.
Крім того, ми писали, чим обробити взуття, щоб захистити від осінньої вологи: більше промокати не буде.