Неприємний запах у ванній кімнаті може залишатися навіть після "великого прибирання". Це дуже незручно, коли приходять гості, хоч і самому теж до такого звикнути важко. Стійкі запахи можуть залишатися, навіть коли візуально чиста ванна. Причина в тому, що джерела запаху не були нейтралізовані.

Один з українських блогерів, який у соціальних мережах постійно ділиться побутовими порадами, розповів, що існує кілька натуральних засобів для усунення запаху у ванній кімнаті.

За словами експерта, ці кошти можна безпечно застосовувати вдома, також не потрібно одразу витрачати гроші на агресивні, шкідливі хімікати.

Харчова сода, фото pravda
Харчова сода, фото pravda

Сода

Харчова сода швидко розчиняється, її абразивні властивості допомагають легко позбутися плям і жиру. Якщо ви поставите чашку із содою на полицю або зливний бачок, то поступово помітите, як вона нейтралізує запах у ванній кімнаті.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Оплата комунальних послуг: що обов'язково потрібно перевіряти, щоб не втратити гроші "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Цього вистачить на місяць, після чого вам доведеться поповнити чашку. А якщо ви покладете соду безпосередньо в унітаз, то вона може видалити складні плями та підсолодити зливні труби та сантехніку. Більше того, оскільки сода натуральна та нетоксична, її безпечно використовувати для збирання навіть поряд з дітьми та домашніми тваринами.

Сода та лимон, фото mamamoet
Сода та лимон, фото mamamoet

Фрукти

Також є ще один спосіб позбутися неприємного запаху - просто наріжте лимон і покладіть його в унітаз, щоб він поглинув неприємний запах і надав йому лимонного м'якого відтінку. Для ефективного контролю запаху вам потрібно буде міняти цей засіб для усунення запаху в туалеті раз на тиждень.

Оцет.  Фото: скриншот Youtube
Оцет. Фото: скриншот Youtube

Оцет

Оцет не тільки усуває запах у ванній кімнаті, але може очистити відкладення в туалеті та каналізації. Крім того, ви можете прочистити фільтри ваших кранів, що робить його одним з трьох найкращих продуктів, які слід мати вдома.

Налийте його в миску та змінюйте кожні два тижні для досягнення ефективних результатів. Крім того, якщо будь-яка поверхня вимагає очищення, спробуйте суміш оцту та солі у співвідношенні 4:1, яка працює як за помахом чарівної палички!

Ванна, скріншот: YouTube
Ванна, скріншот: YouTube

Ефірне масло

Запах у ванній кімнаті може залишатися стійким навіть після глибокого прибирання, і причиною цього може бути неналежна вентиляція у ванній кімнаті. У таких випадках простим рішенням є використання ефірних олій.

Використовуйте дифузор або просто розкладіть ватяні кульки, змочені в ефірних оліях, щоб зробити ванну ароматною. Вибирайте для ванної кімнати дезінфікуючі ефірні олії, такі як лемонграс, чайне дерево, евкаліпт, чебрець або м'ята перцева. Ви навіть можете додати ці ефірні олії в оцет, лимон або спрей із харчовою содою, щоб замаскувати запах миючих засобів.

Нагадаємо, як швидко і просто вимити посуд від тіста: ефективна порада для господарок.

Раніше повідомлялося, упорядковуємо зимовий гардероб: як швидко і просто почистити хутро на куртці.

Також, йдіть у магазин вже зараз, а то потім не купіть: які свічки потрібно купити на випадок блекаутів.