У житловому приміщенні можуть витати різні аромати, приємні та не дуже. Запах сигаретного диму якраз один із них. Це дуже сильний подразник, якого буває складно позбутися, але вмілим господиням все під силу.

Є декілька простих, але дуже ефективних способів усунути запах диму від цигарок, а в дім повернути затишок та комфрот. Підручні засоби для цього знайдуться у кожного.

Господиня в будинку, фото zbk
Господиня в будинку, фото zbk

Оцет

Ускус здатний перебити безліч запахів. Потрібно змішати 200 мл засобу зі 100 мл води, а отриманим розчином обробити м'які меблі, шафи, полиці, люстри. Якщо ситуація зовсім запущена, пройдіть ганчіркою по шпалерах і стінах, а також не забудьте добре провітрити після цього приміщення.

Ефірні олії

Вони немов огортають все навколо своїм ароматом, а використовувати найкраще апельсинову, лимонну чи розмаринову олії. Насипте в ємність трохи морської солі і додайте кілька крапель олії, а потім розставити по квартирі.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

Натуральні олії, фото siberianhealth
Натуральні олії, фото siberianhealth

Хлорка

Спочатку хлор пахне ще гірше сигаретного диму, але з часом розсіюється. Замочіть у розчині м'які іграшки, подушки, покривала, штори та випрайте їх. Меблі потрібно протерти, використовуючи содовий розчин.

Більш щадний варіант - потерти мило на тертці і змішати з невеликою кількістю соди. Потім суміш заливається водою та отриманим розчином обробляється квартира. У ньому можна випрати іграшки, штори, плед.

Нагадаємо, чай, шкірка і навіть яйця: натуральні продукти, з яких можна зробити чудове добриво

Раніше ми писали про те, що якщо турбують темні кола під очима: кілька способів позбутися їх

Як повідомляв Знай.ua, посівайте зелень вже зараз і збирайте врожай ранньою весною: особливості осінньої посадки