Ще з давніх-давен мед вважали дуже корисним продуктом. Його одержують бджоли з нектару квіткових рослин, додаючи до нього особливу речовину – інгібін.

Саме завдяки йому мед набуває абсолютної стерильності. Крім того, в меді міститься просто неймовірна кількість корисних речовин, необхідних для людського організму.

Медовий кисіль, фото vpuzo
Медовий кисіль, фото vpuzo

Кожна людина на планеті з'їдає загалом 1 літр меду на рік. Всі знають, що мед є найкращим помічником у лікуванні застуди. Але це далеко не всі його чудодійні риси.

Цікаві та незвичайні способи використання меду допоможуть зміцнити імунітет, боротися з алергією, зволожити шкіру та надати їй чудового вигляду, і навіть відновити пошкоджене волосся.

Популярні новини зараз
Діятимуть оперативніше: ТЦК наділять новими повноваженнями У Мінагро спрогнозували ціни на картоплю: до чого готуватись На роботу з 65 років: що буде з пенсійним віком Загинув відомий співак, зірка гурту "One Direction" Ліам Пейн: копи кажуть - випав з вікна
Показати ще

Мед з кульбабки. Фото: youtube
Мед з кульбабки. Фото: youtube

Найпопулярніші види меду в Україні: липовий, акацієвий, гречаний

Липовий мед - світло-бурштиновий, дуже запашний, з чудовими смаковими якостями, цей вид меду відмінно справляється з хворобами нирок, шлунково-кишкового тракту, корисний при ангіні, бронхіті.

Акацієвий мед – єдиний різновид, у складі якого знаходиться рівна кількість фруктози та глюкози. Такий мед – ідеальний засіб для боротьби з безсонням та терапії при захворюваннях нервової системи.

Гречаний мед – один із найкорисніших видів, насичений амінокислотами та мікроелементами (в 2 рази більше, ніж в інших сортах!). Колір гречаного меду темний. Він приємно першить у горлі, завдяки чому його складно сплутати з іншими темними видами ласощів. Найчастіше гречаний мед використовують для лікування анемії, застуди, гіпертонії, шкірних захворювань.

Мед, фото: Знай.ua
Мед, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що набагато корисніше м'якоті та соку цитрусу: українцям назвали чудотворні властивості шкірки лимона.

Раніше ми повідомляли про головні симптоми дитячого раку – як уберегти малюка та не довести до критичного стану.