Використовувати соняшникову лушпиння можна кількома несподіваними способами, тому викидати її зовсім не варто.

Існує 4 безкоштовні, але дієві способи догляду за городом на основі соняшникового лушпиння. Не секрет, що на добрива та кошти для боротьби із шкідниками постійно потрібно виділяти бюджет. Ці дешеві способи точно зацікавлять багатьох.

соняшникове поле, фото з вільних джерел
соняшникове поле, фото з вільних джерел

Як використовувати соняшникове лушпиння для догляду та захисту городу:

1. Компост із лушпиння. Для його приготування слід виділити окреме місце, адже соняшникове лушпиння довше розкладається. Для прискорення цього процесу зверху рекомендують покласти шар гною. Таке добриво можна використовувати для помідорів, картоплі, баклажанів.

2. Мульчування ґрунту. У такому випадку соняшникове лушпиння рекомендується використовувати для капусти, буряків, огірків, моркви, помідорів. Для початку рослини щедро полийте водою. Після цього викладайте шар мульчі (трохи більше 3-4 див).

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Соняшник, скріншот з відео
Соняшник, скріншот з відео

3. Розпушування ґрунту. Соняшникове насіння добре розпушує ґрунт завдяки своїй структурі. Цей процес збагатить ґрунт киснем і допоможе краще вбиратися волозі. Рекомендується додавати його в ґрунт навесні або восени під час перекопування ділянки.

4. Боротьба зі шкідниками. Справжніми ворогами городу називають равликів, які буквально все поїдають на своєму шляху. І саме лушпиння соняшника може перешкодити їхнім планам. Для цього просто посипте лушпиння навколо грядки, яку потрібно захистити.

Перекопування грядок, скріншот з відео
Перекопування грядок, скріншот з відео

Нагадаємо про підготовку ґрунту до наступного сезону: що потрібно зробити вже зараз.

Раніше ми повідомляли, що пошкоджений гарбуз все одно пролежить довго: як правильно зберігати продукт, щоб їсти до наступного літа.