Як пояснюють досвідчені садівники, хоча вишню прийнято саджати навесні, цю процедуру можна здійснити і в осінній період.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВажливою умовою є те, щоб дачник встиг завершити посадку дерева задовго до морозів. Пояснюється, що при завершенні процедури до середини другого осіннього місяця вишня, швидше за все, приживеться, а потім дасть хороший урожай.
При посадці саме в цей період коренева система дерева зможе спокійно звикнути до певних кліматичних умов. А на початок весни рослині будуть забезпечені всі умови для повноцінного розвитку.
Однак, пам'ятайте, що важливо не тільки вчасно посадити вишню, але і вибрати місце для посадки. Насамперед, важливо звернути увагу на "сусідів". Найкращими з них вважаються представники роду кісточкових. Ідеальними варіантами будуть черешня, всі види слив, абрикос.
Досвідчені садівники запевняють, що якщо дотриматися цієї нескладної рекомендації і знайти відповідну ділянку, то обидві рослини продемонструють швидке зростання, а незабаром порадують і хорошим урожаєм.
Шанси на дуже високий урожай вишні стануть майже стовідсотковими. Крім того, дачник буде задоволений відмінним смаком плодів дерева: ягоди вийдуть соковитими та солодкими.
Нагадаємо про підготовку ґрунту до наступного сезону: що потрібно зробити вже зараз.
Раніше ми повідомляли, що копаємо пісок, а потім - збираємо тирсу: модні способи зберігання кабачків, гарбуза та моркви.
Також стало відомо, навіщо досвідчені городники поливають малину перед холодами: секрети осіннього догляду, які гарантують урожай.