Певна хвороба, яка є причиною летальних наслідків, може розвинутись через соціальну ізоляцію та самотність.

Вчені провели нове дослідження та проаналізували дані 400 тисяч людей.

Серцева недостатність, фото: volynua.com
Серцева недостатність, фото: volynua.com

Нове дослідження, опубліковане в JACC: серцева недостатність, виявило зв'язок між самотністю та соціальною ізоляцією та захворюванням серцево-судинної системи, а саме серцевою недостатністю.

Вчені підкреслюють, що відчуття самотності має визначення ризиків більше значення, ніж людина самотній насправді. Тобто фактично людина може перебувати за межами людей, але від відчуття самотності мати проблеми із серцем.

Популярні новини зараз
"Авдіївка – лише початок": командир штурмовиків попередив всіх, хто сподівається перечекати Субсидії не буде: Пенсійний фонд попередив українців Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні»
Показати ще

Самотність. Фото: Youtube
Самотність. Фото: Youtube

"Соціальна ізоляція" означає бути об'єктивно самотнім або мати обмежені соціальні зв'язки, тоді як "одинак" визначається як хворобливе почуття, що виникає, коли фактичний рівень соціальної взаємодії людини нижче, ніж він хотів би.

Серцева недостатність. Фото: Youtube
Серцева недостатність. Фото: Youtube

Дослідники вивчили дані дослідження UK Biobank, яке тривало 12 років і відслідковувало взаємозв'язок між здоров'ям населення та психосоціальними факторами, такі як соціальна ізоляція та самотність серед понад 400 000 осіб середнього та старшого віку.

Нагадаємо, що просто їжте це кілька разів на тиждень і поганий холестерин не страшний: українці отримали важливу пораду.

Раніше ми повідомляли, що вітамін С для лікування застуди: вчені пояснили, чи він допомагає подолати хворобу.

Також стало відомо, що альтернатива аптечним сиропам? Три продукти допоможуть швидко позбутися надокучливого кашлю.