В Україні незабаром можуть підвищитися ціни на червоне м'ясо, а також продукти, які з них виробляються.

Про це розповів виконавчий директор Асоціації "М'ясна галузь" Микола Бабенко В ефірі каналу "Україна 24".

За словами Миколи Бабенка, найближчим часом варто очікувати підвищення цін на всі продукти зі свинини і яловичини в середньому на 10%. Це торкнеться не тільки самого м'яса, але і ковбас з салом.

"Зміни не торкнулися птахівництва. Там ставка податку на додану вартість не змінювалася. А всі вироби зі свинини, в тому числі ковбаси і сало, подорожчають в середньому на 10%", – сказав експерт.

М'ясо / фото: Pixabay
М'ясо / фото: Pixabay

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Виконавчий директор "М'ясної галузі" зазначив, що якщо на сьогоднішній день українці можуть купити кілограм свинячого стегна за 90 гривень, то в найближчому майбутньому вартість найдешевшої свинини буде перевищувати 100 гривень за кілограм. Бабенко заявив, що все залежить від місця покупки м'яса реалізатором: "ціна на м'ясо свиней може зрости і до 150 грн за 1 кг".

Нагадавши, як змінилися ціни на крупи, яйця та овочі за два роки. Ціни на продукти з 2018 року значно зросли на базові продукти.

Як повідомляв портал Знай.uа, заступник міністра економіки Тарас Качка розповів, якими будуть ціни на продукти в найближчому майбутньому і що на це впливає.

Також Знай.uа писав, що купити якісні ковбасні вироби в Україні не так просто. Більше того, нові докази цьому з'явилися завдяки перевірці, проведеній ВГО "Споживча довіра".