Нещодавно ми вже розповідали нашим читачам, що в Україні аліменти cплачують не тільки чоловіки, а й жінки. У Дніпропетровській області мати виплатила майже дві сотні тисяч "проблемних" аліментів.

На цей раз дійшло до крайності, українці вимагають від президента країни скасувати щомісячні виплати "на руки" і узаконити накопичувальні аліменти, щоб дитина, в повнолітньому віці сама змогла розпорядитися грошима.

Про це стало відомо завдяки новому зверненню на офіційному порталі українського президента president.gov.ua у розділі для петицій.

Петиція Олександра Устинова, скріншот: president.gov.ua
Петиція Олександра Устинова, скріншот: president.gov.ua

Заголовок петиції, автором якої виступив Олександр Устинов, виглядає так: "Скасувати аліменти в нинішньому вигляді і ввести накопичувальний рахунок в банку на дитину і до 18 років вносити гроші аліментнику".

Популярні новини зараз

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

Квітень позбавив українців надії на тепло, міста засипало снігами

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Показати ще

"Скасувати аліменти в нинішньому вигляді і ввести накопичувальний рахунок в банку на дитину і до 18 років вносити гроші аліментнику. Так приберемо маніпуляцію і зацікавленість в розлученні з чоловіком з боку жінок, і гроші отримає в 18 років дитина. Вона може витратити на навчання або навіть купити з часом житло собі, тобто на свій розсуд.", - пише автор петиції Олександр Устинов.

Важливо зазначити, що для офіційного розгляду главою держави петиція повинна зібрати понад 25 тисяч підписів.

Також варто нагадати нашим читачам, що нещодавно в Міністерстві юстиції України відзвітували щодо сум "проблемних" виплат. Також навели приклад, що аліменти платять не тільки чоловіки, а й жінки. У Дніпропетровській області мати-боржник виплатила майже дві сотні гривень.

Раніше повідомляли, інвалідність і довічна пенсія: українці вимагають "відкотити" закон на 10 років тому - було простіше.

Як повідомляв Знай.uа, нові тарифи на газ в Україні: як можуть перерахувати суми в платіжках за прикладом Євросоюзу.

Знай.uа писав, скасування ПДВ і скорочення чиновників: українці отримали новий план по боротьбі з бідністю.