Викладач вишу Борис Успенський поскаржився на студентів, яким не вдається вправно конспектувати на парах і отримав у відповідь від батьків всю правду про освітній процес в Україні.

Відповідне повідомлення з'явилося на фейсбук-сторінці Громадського об'єднання "Батьки SOS". Автор зазначив, що має чималий викладацький стаж, а саме 32 роки.

"Батьки! Я до вас звертаюся, як викладач вузу, який викладає 32 роки! Ваші діти приходять зі школи до мене, потім я їм починаю читати лекції і бачу нерозуміння. Вони хочуть вчитися, але в школі їх не вчать. Наприклад конспектувати не вміють, сприймають текстову інформацію насилу. Це нормально? Але в кінці семестру мені "б'ють понти" типу ми платимо ВУЗу, значить ви зобов'язані? Я? Кому? Знає студент - ставлю нормальну оцінку. Не знає студент - отримує в кращому випадку "задовільно - Е". Мені за те, що хтось платить за контракт не потрапляє ні копійки зайвої, але на мене і моїх колег виливають відра лайна!", - написав він. Борис Успенський

Студенти, кадр з відео
Студенти, кадр з відео

Скріншот: Батьки SOS / Фейсбук
Скріншот: Батьки SOS / Фейсбук

Популярні новини зараз

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Показати ще

У коментарях далеко не всі батьки стали на сторону викладача. Більшість наголосили, що навчити студентів це якраз справа викладачів. Водночас дехто додав, що конспекти давно мали залишитися у минулому.

"Жах, а не пост. І сором. Як студентка у минулому скажу, на щастя, у мене не було таких викладачів, як Ви. Як мама студентки, яка має бажання вчитися, я в розпачі, сподіваюся, що у неї таких викладачів немає"

"Конспекти писали в середні віки, бо була одна книжка на весь університет. Кому вони зараз взагалі треба?"

"Дивує те, що нині вчителі/викладачі всі вимагають від батьків, щоб ті чогось то там навчили дітей. Тоді питання - навіщо діти ходять в освітні заклади? Для галочки?"

"Викладач вишу звертається до батьків з претензією, що його колеги - вчителі, не змогли належним чином підготувати дітей до «наступного кроку» в житті. І окрім недолугої претензії, вирішив, заодно, поплакатись, що недосконала система освіти не платить йому відсоток від кожного контракту... Це я вже не акцентую увагу на тому, що в школах не вчать конспектувати і т. інш. В мене одного виник сумнів в адекватності автора посту?"

"Цей викладач, своєю публікацією, виправдовує свої дії по здирництву грошей зі студентів. А чому би й ні? Всі хочуть грошей побільше, а працювати поменше."

Коментарі, Батьки SOS / Фейсбук
Коментарі, Батьки SOS / Фейсбук

Коментарі, Батьки SOS / Фейсбук
Коментарі, Батьки SOS / Фейсбук

Коментарі, Батьки SOS / Фейсбук
Коментарі, Батьки SOS / Фейсбук

Нагадаємо, Ніцой після антиукраїнських висловлювань школярки назвала її "недорозвинутою": "З гнилого рота...". Письменниця Лариса Ніцой відреагувала на скандал з юною блогеркою через українську мову

Як повідомляв портал "Знай.ua", морпіхи поділилися найціннішим з людьми, які гостро потребували допомоги: "Дійсно, врятував чиєсь життя". Про це повідомляє пресслужба Операції об'єднаних сил

Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності